Київський апеляційний суд залишив під вартою обвинуваченого у вбивстві підлітка на станції фунікулера

23 грудня 2024 року колегія суддів Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги захисту обвинуваченого К. на ухвалу Шевченківського районного суду від 14 листопада 2024 року. Цією ухвалою обвинуваченому було продовжено строк тримання під вартою на 60 днів (до 12 січня 2025 року включно).

За результатами розгляду апеляційну скаргу захисту залишено без задоволення, а ухвалу районного суду – без змін.

Нагадаємо, громадянина К. обвинувачують у вчиненні умисного вбивства неповнолітнього (п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *