ВРП звільнила у відставку двох суддів

21 січня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення за загальними обставинами двох суддів, які подали заяви про відставку. З посад звільнені:

  • Бібік Олександр Володимирович, суддя Зміївського районного суду Харківської області (відряджений до Червонозаводського районного суду міста Харкова);
  • Домусчі Степан Дмитрович, суддя П’ятого апеляційного адміністративного суду.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *