Ексзаступника Міністра енергетики залишили під вартою: АП ВАКС відхилила апеляцію

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду ухвалила залишити без змін рішення слідчого судді щодо продовження тримання під вартою колишнього заступника Міністра енергетики.

Раніше суд визначив альтернативу – внесення застави у розмірі 10 млн грн. Захист оскаржував це рішення, проте колегія суддів відхилила апеляцію та підтвердила чинність ухвали. Рішення набрало законної сили одразу після оголошення і не підлягає касаційному оскарженню.

Нагадаємо, що, за версією слідства, колишній високопосадовець підозрюється у вимаганні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Слідство вважає, що за виконання дій в інтересах третьої сторони ексзаступник використав своє службове становище, що підпадає під ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Джерело: Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *