ВРП звільнила суддю, який пропрацював менше року

Вища рада правосуддя задовольнила заяву про звільнення за власним бажанням судді, який був призначений на посаду лише у серпні 2024 року.

За відповідне рішення сьогодні проголосували члени ВРП, інформує «Закон і Бізнес».

Зокрема, за власним бажанням звільнено:

▪️ Красноборова Олександра Валерійовича – суддю Подільського районного суду м. Києва.

Попри те, що він обіймав посаду лише півроку, суддя вирішив припинити кар’єру в судовій системі.

Водночас ВРП відклала розгляд рекомендації ВККС щодо звільнення Шейко Тетяни Іванівни, судді Окружного адмінсуду Києва, на підставі перехідних положень Конституції.

З початку 2025 року ВРП звільнила 12 суддів: 11 у відставку та одного за власним бажанням. Для порівняння, у 2024 році з посад звільнили 287 суддів, з яких 240 вийшли у відставку, 10 повернули мантію, а 37 були позбавлені посад через дисциплінарні порушення або непроходження кваліфікаційного оцінювання.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *