Лікарю-психотерапевту та його спільнику повідомлено про підозру у державній зраді та виправдовуванні збройної агресії Росії проти України. Пресслужба Офісу Генпрокурора повідомила, що лікар був завербований російською спецслужбою ще кілька років тому та збирав інформацію про місця дислокації українських військових та техніки.

Завданням лікаря було отримати відомості про пересування військових, маршрути оборонців та особисті дані українських захисників. Для цього він збирав інформацію від пацієнтів, зокрема військовослужбовців ЗСУ, що проходили реабілітацію. Лікар також залучив до своєї діяльності товариша — диякона Харківської єпархії УПЦ (МП), який вивідував дані у прихожан і передавав їх лікарю. Зібрану інформацію психотерапевт надсилав російському куратору.
Крім того, було встановлено, що лікар виправдовував агресію РФ, висловлюючи зневажливе ставлення до українців та підтримуючи ідею “освобождения” українських територій. Ці висловлювання були підтверджені експертизою.
Наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
