Вища рада правосуддя звільнила у відставку п’ятьох суддів

13 лютого 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення п’ятьох суддів за їхніми заявами про відставку. Відповідне рішення було прийняте під час засідання, повідомляє пресслужба ВРП.

До списку звільнених суддів увійшли:

  • Марина Лиманська – суддя Городнянського районного суду Чернігівської області;
  • Наталія Виноградова – суддя Суворовського районного суду міста Одеси;
  • Володимир Донець – суддя Окружного адміністративного суду Києва (перебував у відрядженні до Київського окружного адмінсуду);
  • Зоя Шаповал – суддя Щорського районного суду Чернігівської області;
  • Зоя Кононенко – суддя Другого апеляційного адміністративного суду.

Рішення ухвалено відповідно до загальних підстав, передбачених законом.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *