ВРП звільнила у відставку чотирьох суддів

8 квітня 2025 року Вища рада правосуддя (ВРП) ухвалила рішення про звільнення з посади чотирьох суддів на підставі поданих заяв про відставку, що є частиною загального процесу оптимізації судової системи.

Серед звільнених:

  • Тетяна Олександрівна Кудрявцева, яка обіймала посаду судді у Бабушкінському районному суді м. Дніпропетровська;
  • Оксана Вікторівна Дмитрюк з Шевченківського районного суду м. Запоріжжя;
  • Микола Миколайович Заїка, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду;
  • Володимир Михайлович Вернік, який працював у Жмеринському міськрайонному суді Вінницької області.

Це рішення було прийняте після ретельного розгляду матеріалів справ, що підтверджують добровільне подання заяв про відставку

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *