Вища рада правосуддя звільнила трьох суддів у відставку

1 травня 2024 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами — у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Рішенням ВРП звільнено з посад:

  • Хоминець Марію Миколаївну — суддю Тисменицького районного суду Івано-Франківської області;
  • Шрамко Людмилу Леонтіївну — суддю Холодногірського районного суду міста Харкова;
  • Здоровко Людмилу Миколаївну — суддю Східного апеляційного господарського суду.

Також Рада вирішила залишити без розгляду заяву Глиняного Віктора Петровича про звільнення з посади судді Київського апеляційного суду у відставку та заяву Шершака Миколи Івановича про звільнення з посади судді Зарічного районного суду міста Суми.

Відповідні рішення ухвалено у межах повноважень, визначених законодавством України.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *