Голосіївський районний суд Києва засудив 38-річного громадянина Узбекистану до довічного позбавлення волі за серію вбивств і розбійних нападів. Обвинувачення підтримувала Київська міська прокуратура.

За даними слідства, з 2018 по 2024 рік чоловік убив 11 людей — 3 жінок і 8 чоловіків. Більшість жертв були людьми без постійного місця проживання, з якими він знайомився, випивав, а потім убивав. Ще одну людину він намагався вбити, але не довів задум до кінця.
У січні 2024 року його затримали після того, як він напав із ножем на продавчиню квітів у Києві, завдавши понад 30 ударів. Саме після цього чоловік зізнався у низці попередніх злочинів.
Злочини скоювались у різних районах Києва та Харкова, нерідко з особливою жорстокістю: жертв душили, били камінням або сокирою, тіла ховали або залишали в покинутих місцях.
Суд визнав обвинуваченого винним за ст. 115 та 187 Кримінального кодексу України й призначив найсуворіше покарання — довічне ув’язнення.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
