Андрій Нєбитов: «Поліція під обстрілами, поїздка до США та чи варто легалізувати зброю»

У новому інтерв’ю «Окремої Думки» — відверта розмова з високопосадовцем поліції Андрієм Нєбитовим. Як поліція працює в умовах війни? Що побачив у США та які уроки привіз звідти додому? А головне — чи готове українське суспільство до вільного обігу зброї?

Про довіру, відповідальність і виклики, які змінила війна — дивіться у нашій великій розмові вже зовсім скоро.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *