Вища рада правосуддя звільнила трьох суддів у відставку

20 травня 2025 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів із посад за загальними обставинами.

За результатами розгляду ВРП ухвалила рішення про звільнення трьох суддів у зв’язку з поданням ними заяв про відставку:

  • Величко Олени Володимирівни – з посади судді Покровського міськрайонного суду Донецької області;
  • Пузанової Людмили Василівни – з посади судді Херсонського апеляційного суду;
  • Котенко Ольги Анатоліївни – з посади судді Ковпаківського районного суду міста Суми.

Звільнення відбулося відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *