Депутатку Дніпропетровської облради, яка фіктивно «служила» в ЗСУ, взято під варту з правом застави

За матеріалами Державного бюро розслідувань Центральний районний суд м. Дніпра обрав запобіжні заходи трьом фігурантам кримінального провадження у справі про фіктивну службу в Збройних Силах України.

Суд постановив:

  • депутатку Дніпропетровської обласної ради взяти під варту з можливістю внесення застави у розмірі 757 тис. грн;
  • заступнику командира військової частини призначено заставу понад 181 тис. грн;
  • начальник навчального центру перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Слідством встановлено, що депутатка вирішила покращити свій політичний імідж та оформила фіктивну службу в ЗСУ. Для реалізації цього плану вона залучила двох військовослужбовців, які вносили неправдиві відомості до офіційної документації.

Джерело: Державне бюро розслідувань.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *