На Одещині судитимуть посадовця військової частини за «липове» оформлення товариша на службу

Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з СБУ завершили досудове розслідування щодо колишнього командира однієї з військових частин Одеської області. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем через незаконне оформлення знайомого на військову службу.

Суть справи

Наприкінці 2022 року посадовець оформив товариша на посаду механіка у своїй частині — формально для проходження служби в умовах мобілізації. Насправді ж, чоловік не з’являвся на службі та продовжував займатись приватною підприємницькою діяльністю в тилу.

Упродовж понад пів року йому незаконно нараховувались грошові виплати.

Реакція правоохоронців

Завдяки принциповій позиції ДБР, зловмисну схему було викрито, а завдані державі збитки повністю відшкодовано.

Наразі обвинувальний акт щодо посадовця скеровано до суду. Йому інкримінують зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 364 КК України), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Процесуальний супровід

Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Джерело: Державне бюро розслідувань

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *