Айфони в Україні можуть подорожчати через боротьбу з “сірим” імпортом

В Україні очікується зростання цін на iPhone у разі успішної боротьби з нелегальним імпортом. Про це заявив бізнес-омбудсман Роман Ващук.

За його словами, якщо митниця та Бюро економічної безпеки досягнуть значних результатів, на ринку не залишиться нелегально ввезених смартфонів. Наразі, за оцінками, близько 80% айфонів в Україні реалізуються поза офіційними каналами — тобто 4 з 5 пристроїв є “сірими”.

Очікується, що усунення нелегального сегмента призведе до подорожчання офіційних гаджетів, адже ціни будуть формуватися з урахуванням митних платежів і податків.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *