Ексначальника підрозділу Нацполіції засуджено до 7 років ув’язнення

19 серпня 2025 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок колишньому начальнику структурного підрозділу поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Його викрили на підбурюванні громадянки до передачі 40 тис. євро нібито за домовленість із заступником начальника Слідчого управління ГУНП у Чернівецькій області щодо уникнення кримінальної відповідальності та фактичному заволодінні цими коштами.

Вирок суду

Суд визнав ексчиновника винним за кількома статтями Кримінального кодексу України (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст. 190) та призначив остаточне покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна.

Запобіжний захід

До набрання вироком законної сили суд залишив у силі заставу в розмірі 2 млн грн. На засудженого також покладено процесуальні обов’язки:

  • не залишати межі Чернівецького району без дозволу суду;
  • здати закордонні паспорти та інші документи для виїзду за кордон;
  • носити електронний браслет.

Подальший перебіг

Вирок набере законної сили через 30 днів, якщо не буде оскаржений в апеляційному порядку.

Джерело: Вищий антикорупційний суд

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *