На Запоріжжі відкрили десяту «підземну школу»

У Семененківському ліцеї Павлівської громади на Запоріжжі розпочалося навчання у новій «підземній школі». Це вже десятий безпечний освітній простір, створений у регіоні для навчання дітей навіть під час повітряних тривог. Про це повідомила Запорізька обласна державна адміністрація.

Безпечний простір для учнів

Школа розрахована на 200 дітей, наразі в ній навчаються 152 учні — як із навколишніх сіл, так і з сусідніх громад. У будівлі обладнано 10 навчальних кабінетів, зокрема сучасний комп’ютерний клас, а також спортивний зал.

Особливу увагу приділили інклюзивності — у школі встановлено ліфт, аби освітній простір був універсально доступним для всіх учнів.

Освіта попри війну

Запорізька область є одним із регіонів, які найбільше потерпають від обстрілів, тому створення підземних освітніх закладів дозволяє забезпечити безперервність навчання дітей у безпечних умовах.

«Це вже десятий безпечний освітній простір в області, де діти можуть здобувати знання навіть під час повітряних тривог», — зазначили в ЗОДА.

Джерело: Запорізька обласна державна адміністрація

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *