ВАКС закрив справу ексміністра інфраструктури Андрія Пивоварського

Вищий антикорупційний суд України закрив кримінальне провадження щодо колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського у зв’язку із закінченням строків давності.

Про це ексчиновник повідомив на своїй сторінці у Facebook:

“Вищий антикорупційний суд закрив мою справу за термінами давності. Арешти з майна зняли”.

Пивоварського підозрювали у зловживанні службовим становищем. За версією обвинувачення, у 2015 році він спільно з першим заступником Володимиром Шульмейстером видав наказ, який дозволяв приватним компаніям отримувати половину корабельного збору з суден у порту “Південний”.

САП стверджувала, що цим державі завдали збитків на понад 49 мільйонів доларів.

Сам Пивоварський неодноразово заявляв, що кошти використовувалися виключно на розвиток порту та днопоглиблювальні роботи і не могли бути виведені з рахунків компаній.

Справу НАБУ відкрили ще у лютому 2023 року, а судова застава для Пивоварського становила 10 мільйонів гривень.

Джерело: Вищий антикорупційний суд України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки