Ольга Решетилова стала першим військовим омбудсманом України

Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ольги Решетилової (Кобилинської) військовим омбудсманом. Водночас іншим указом її звільнено з посади уповноваженої Президента з питань захисту прав військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Це перше в історії України призначення на посаду військового омбудсмана. Новостворений інститут покликаний забезпечити системний цивільний контроль за дотриманням прав усіх військовослужбовців та допоможе підвищити довіру між армією і суспільством.

Військовий омбудсман матиме повноваження розглядати скарги, ініціювати перевірки, аналізувати проблеми у сфері проходження служби та напрацьовувати пропозиції для розв’язання системних питань у секторі оборони.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *