ВРП звільнила двох суддів у відставку

Рішення від 21 жовтня

21 жовтня 2025 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів із посад за загальними обставинами.

Про це повідомила пресслужба ВРП.

Судді, які подали заяви про відставку

Рішенням ВРП звільнено:

Людмилу Валеріївну Степанову — суддю Господарського суду Одеської області; В’ячеслава Олександровича Лесика — суддю Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Звільнення відбулося у зв’язку з поданням заяв про відставку, відповідно до положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки