Обвинувачення у справі про заволодіння коштами «Укрзалізниці» передано до суду

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти 10 учасників організованої групи, яку підозрюють у масштабних зловживаннях в «Укрзалізниці».

За даними НАБУ та САП, серед обвинувачених — чинні та колишні посадовці компанії і бенефіціари приватних структур.

Деталі справи:

  • У 2018 році один із керівників групи організував схему контролю над фінансовими потоками «Укрзалізниці».
  • До 2020 року підконтрольна компанія постачала пневмоінструмент за завищеними цінами, через що підприємство переплатило 11,4 млн грн.
  • Пізніше учасники групи забезпечили перемогу своїх компаній у тендерах на постачання запчастин до вагонів, що призвело до збитків ще на 38,9 млн грн.

Загалом йдеться про заволодіння десятками мільйонів гривень державного підприємства.

Джерело: Спеціалізована антикорупційна прокуратура

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *