Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти 10 учасників організованої групи, яку підозрюють у масштабних зловживаннях в «Укрзалізниці».

За даними НАБУ та САП, серед обвинувачених — чинні та колишні посадовці компанії і бенефіціари приватних структур.
Деталі справи:
- У 2018 році один із керівників групи організував схему контролю над фінансовими потоками «Укрзалізниці».
- До 2020 року підконтрольна компанія постачала пневмоінструмент за завищеними цінами, через що підприємство переплатило 11,4 млн грн.
- Пізніше учасники групи забезпечили перемогу своїх компаній у тендерах на постачання запчастин до вагонів, що призвело до збитків ще на 38,9 млн грн.
Загалом йдеться про заволодіння десятками мільйонів гривень державного підприємства.
Джерело: Спеціалізована антикорупційна прокуратура
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
