Колишній власник ТРЦ «Гулівер» оскаржує передачу комплексу державним банкам

ТОВ «Три О», попередній власник торгово-офісного комплексу «Гулівер», подало позови щодо оскарження державної реєстрації права власності на комплекс та пов’язані земельні ділянки за Ощадбанком і Укрексімбанком, а також супутніх рішень держорганів та нотаріуса. Про це повідомила пресслужба компанії.

У липні 2025 року держбанки перереєстрували на себе право власності на «Гулівер» через борги компанії за кредитами, отриманими ще у 2006 році.

Додатково «Три О» планує оскаржити відкриття провадження у справі про банкрутство, яке суд розпочав 19 листопада 2025 року, вважаючи його незаконним.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *