Уряд додатково спрямує 400 млн грн на підтримку людей, звільнених із полону рф

Кабінет Міністрів ухвалив рішення виділити додаткові 400 млн грн на підтримку осіб, звільнених із російського полону, а також членів родин тих, хто досі перебуває в неволі. Про це під час засідання уряду повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

За даними Мінсоцполітики, упродовж цього року держава вже спрямувала 1,2 млрд грн на підтримку звільнених із полону та родин полонених. Допомогу отримали майже 12 тисяч людей — як у форматі одноразових виплат після звільнення, так і щорічних виплат за кожен рік незаконного утримання.

«Держава має забезпечити гідність для тих, хто пережив незаконне позбавлення свободи, і їхніх сімей, які чекають на повернення своїх рідних», — наголосила очільниця уряду.

Джерело: Прем’єр-міністр Юлія Свириденко

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки