Цього року Національний центр Олександра Довженка отримає додаткове фінансування у розмірі 2,5 млн грн у межах перерозподілу коштів Державним агентством України з питань кіно.

Як повідомили в Міністерстві культури та Довженко-Центрі, ці кошти спрямують на своєчасну виплату заробітної плати працівникам та оплату комунальних послуг. Мінкульт як головний розпорядник очікує від Держкіно фінальний звіт про вжиті заходи та повне погашення зобов’язань перед колективом установи.
У Довженко-Центрі наголосили, що завдяки цьому рішенню інституція зможе й надалі виконувати свою місію — зберігати, досліджувати та популяризувати українське кіно.
Джерело: Міністерство культури
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
