З 1 січня 2026 року в Україні стартує державна програма безоплатного скринінгу здоров’я для громадян віком 40+. Основні сервіси для запису на обстеження працюватимуть через застосунок «Дія», однак люди, які ним не користуються, також зможуть пройти чекап коштом держави.

Для цього передбачено офлайн-алгоритм дій:
оформити пластикову Дія.Картку у будь-якому банку-партнері; звернутися до найближчого ЦНАПу для підтвердження даних та отримання доступу до послуги без використання застосунку; обрати медичний заклад, який бере участь у програмі «Скринінг здоров’я 40+» (перелік таких закладів оприлюднить НСЗУ); записатися на обстеження та пройти комплексний чекап у зручний час — безоплатно й незалежно від місця фактичного проживання пацієнта.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
