ВРП звільнила у відставку трьох суддів

22 січня 2026 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами та ухвалила рішення про їхню відставку.

Йдеться про звільнення у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Антона Чернушенка — з посади судді Апеляційного суду міста Києва; Ольги Кисильової — з посади судді Херсонського окружного адміністративного суду (відряджена до Львівського окружного адміністративного суду); Наталії Черенкової — з посади судді Центрального районного суду міста Миколаєва.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки