Міністерство закордонних справ припинило використання цифрової представниці з консульських питань Вікторії Ші, створеної на базі штучного інтелекту. Про це у відомстві повідомили у відповіді на запит «Українських Новин».

У МЗС зазначили, що проєкт мав пілотний характер, однак не отримав очікуваної зацікавленості з боку медіа. Через це використання ШІ-спікерки поступово зійшло нанівець.
За даними, наведеними у відповіді МЗС, Вікторію Ші презентували 1 травня 2024 року. Останнє згадування про неї на сайті міністерства датоване 10 жовтня 2024 року. За цей період було опубліковано 11 коментарів за її участі.
Також у міністерстві наголосили, що реалізація проєкту відбувалася без залучення бюджетних коштів. Раніше МЗС повідомляло, що ідея створення ШІ-аватара належала тодішньому міністру Дмитру Кулебі, а образ цифрової представниці створили на основі реальної людини — співачки та інфлюенсерки Розалі Номбре.
Джерело: Міністерство закордонних справ
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
