29 січня 2025 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконувача обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Йому закидають зловживання службовим становищем, що спричинило сільгосппідприємству збитки на понад 54 млн грн.

Слідство встановило, що у 2021 році екс-чиновник всупереч чинному законодавству та численним судовим рішенням позбавив підприємство права постійного користування земельними ділянками загальною площею майже 5 тис. га. Державні акти на землю були скасовані, а самі ділянки він намагався передати іншій юридичній особі. Прокуратура кваліфікує його дії за ч. 2 ст. 364 КК України, санкція якої передбачає покарання до шести років позбавлення волі.
Наразі справа передана до суду, де розглядатимуть усі зібрані матеріали і висунуті обвинувачення. Якщо провину екс-чиновника буде доведено, він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.
