Ексміністр енергетики Герман Галущенко, якого взяли під варту, заявив у суді, що не має можливості внести заставу та не розуміє, хто міг би сплатити за нього таку суму.

За його словами, питання внесення застави він попередньо ні з ким не обговорював. «Я не уявляю, хто це зробить. Я навіть не знаю, з ким про це говорити», — сказав Галущенко, відповідаючи на запитання журналістів.
Він наголосив, що вважає запропонований розмір застави фактичним покаранням. «Це не застава, це вирок… Це означає, що людина буде… роками. Ти вже відбуваєш покарання», — заявив ексурядовець.
Йдеться про заставу у 425 млн грн, яку прокуратура просить суд визначити як альтернативу триманню під вартою. Також Галущенко прокоментував суть закидів, заявивши, що, на його думку, нормальним є формування команди в галузі, за яку міністр несе відповідальність.
Джерело: Ексміністр енергетики Герман Галущенко
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
