Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру колишньому виконувачу обов’язків начальника одного з Центральних територіальних управлінь Міністерства оборони України. За даними слідства, посадовець вимагав неправомірну вигоду за вчинення дій в інтересах столичного забудовника щодо будівництва житла для військовослужбовців та їхніх родин у Києві.

Як зазначають у НАБУ і САП, у червні 2024 року підозрюваний запропонував забудовнику сприяти організації та забезпеченню перемоги в конкурсі на зведення житлового комплексу в одному з районів столиці. Вартість таких «послуг» він оцінив у 1,1 млн доларів США.
Надалі, за версією слідства, сума була зменшена до 690 тисяч доларів США. При цьому для початку проведення конкурсу посадовець нібито вимагав надати першу частину неправомірної вигоди — 100 тисяч доларів США.
Антикорупційні органи також повідомили, що це вже другий епізод у провадженні щодо цього експосадовця. У серпні 2025 року НАБУ і САП уже оголошували йому підозру за фактом вчинення аналогічних дій у взаємодії з іншим забудовником.
Джерело: Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
