Bitcoin продовжує падати: у лютому втратив понад 19% і опустився нижче $63 тис

24 лютого біткоїн продовжив зниження та опустився до $62 701 (падіння до –2,9% протягом дня), а торги проходили поблизу $63 тис. Станом на останні доступні котирування ціна BTC становила близько $62 931.

Найгірший місяць із червня 2022 року

За даними Bloomberg, у лютому біткоїн втратив понад 19%, що робить цей місяць найгіршим для криптовалюти з червня 2022 року. Також актив рухається до п’ятого місяця падіння поспіль, що може стати найдовшою серією втрат із 2018 року.

Чинники тиску на ринок

У публікації Bloomberg падіння пов’язують із підвищенням глобальних настроїв уникнення ризику на ринках на тлі тарифної політики США та невизначеності навколо майбутнього рівня мит.

Джерело: Bloomberg

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *