Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов ПрАТ «Нікопольський завод феросплавів» до ТОВ «Кварцит ДМ» про стягнення майже 17,3 млн грн заборгованості.

Як випливає з матеріалів справи, йдеться про борг за договором генерального підряду від 27 вересня 2019 року. Окрім основної суми, суд також стягнув із відповідача витрати зі сплати судового збору.
Позов НЗФ був обґрунтований неналежним виконанням умов договору в частині повної та своєчасної оплати за виконані роботи.
Рішення суду набрало законної сили 9 квітня. Того ж дня Господарський суд видав наказ про його примусове виконання.
За даними YouControl, кінцевими бенефіціарами ТОВ «Кварцит ДМ» є Геннадій Боголюбов та Тимур Міндіч.
Джерело: “Інтерфакс-Україна”
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
