За двох співробітників патрульної поліції Києва — Михайла Дробницького та Анну Дудіну — внесли заставу. Це Суспільному підтвердили в Київській міській прокуратурі. Напередодні Печерський районний суд обрав обом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб із правом внесення застави у розмірі 266 240 грн для кожного.

Дробницького та Дудіну підозрюють у службовій недбалості з тяжкими наслідками під час теракту в Голосіївському районі Києва 18 квітня. За версією слідства, після прибуття на місце стрілянини вони не вжили необхідних заходів для зупинення озброєного нападника, попри наявність табельної зброї та поранених цивільних.
Під час судового засідання патрульна Анна Дудіна заявляла, що не бачила стрільця, тому не застосувала зброю. Захист також просив для підозрюваних більш м’який запобіжний захід, зокрема домашній арешт, однак суд обрав тримання під вартою з альтернативою застави.
Сам теракт стався 18 квітня. Унаслідок стрілянини загинули семеро людей, ще низка осіб дістали поранення. Після суспільного резонансу щодо дій патрульних правоохоронні органи відкрили провадження, а двом поліцейським оголосили підозру.
Джерело: «Суспільне»
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
