НАБУ і САП повідомили про підозру судді одного з апеляційних господарських судів у незаконному збагаченні та недостовірному декларуванні.

За даними слідства, упродовж 2020–2023 років підозрюваний придбав квартиру та паркомісце в елітному районі Львова. Як зазначають правоохоронці, нерухомість вартістю 16,7 млн грн він оформив на тещу.
У слідства виникли підстави вважати, що офіційні доходи судді з урахуванням витрат і заощаджень не дозволяли здійснити таку покупку.
Крім того, за версією слідства, суддя не задекларував факт проживання в орендованій квартирі та не вказав цю інформацію у щорічних деклараціях за 2022–2023 роки.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ст. 368-5 та ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.
Джерело: Національне антикорупційне бюро України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
