У КНУ імені Шевченка скасували заборону на використання Telegram

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка скасували заборону на використання Telegram у внутрішній комп’ютерній мережі університету.

Про це йдеться в указі закладу вищої освіти.

Чому скасували заборону

Рішення ухвалили після звернення студентського парламенту університету.

Саме після цього в КНУ переглянули попереднє обмеження щодо використання месенджера через університетські мережі.

Коли діяла заборона

Заборона на використання Telegram діяла з 11 листопада 2024 року.

Вона поширювалася не лише на навчальні корпуси, а й на гуртожитки університету.

Що змінилося

Після скасування заборони Telegram знову можна використовувати у внутрішній комп’ютерній мережі КНУ.

Йдеться саме про доступ через університетську мережу, а не про повну заборону використання застосунку загалом.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *