Суд задовольнив клопотання прокурорів та передав в управління АРМА понад 11,3 млн грн, вилучених у межах кримінального провадження щодо ексголови військово-лікарської комісії у Берегівському районі Закарпатської області Володимира Паука.

Його підозрюють у корупційній діяльності під час проходження військовозобов’язаними ВЛК.
У чому суть справи
За даними слідства, 60-річний майор медичної служби вимагав від військовозобов’язаного 6 тис. доларів США.
За ці кошти він нібито обіцяв сприяти проходженню ВЛК та отриманню висновку про обмежену придатність до військової служби.
Посадовець, за версією слідства, мав використати раніше видані медичні документи без належних обстежень та забезпечити формальне підтвердження діагнозів.
Як його затримали
Правоохоронці задокументували передачу частини неправомірної вигоди — 400 доларів США.
Після оформлення медичного висновку та передачі документів до територіального центру комплектування фігуранта затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі Паук перебуває під вартою.
Що вилучили під час обшуків
Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання підозрюваного вилучили:
майже 273 тис. грн;
понад 242 тис. доларів США;
понад 3,3 тис. євро;
майже 1,3 млн угорських форинтів.
У гривневому еквіваленті загальна сума вилучених активів перевищує 11,3 млн грн.
Що буде з коштами
Суд постановив передати вилучені кошти в управління Національному агентству з розшуку та менеджменту активів.
Досудове розслідування триває.
Повідомлення про підозру не є вироком суду. Особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
