Рішення на користь українського підприємства: суд стягнув шкоду, завдану російською агресією

6 лютого 2025 року Господарський суд Дніпропетровської області ухвалив важливе рішення: на користь українського підприємства стягнуто збитки, завдані агресією російської федерації. Унікальність цього рішення полягає в тому, що відповідачами стали не лише держава рф, а й приватні юридичні особи, залучені до процесу за принципом alter ego. Цей правовий підхід дозволяє притягати до відповідальності компанії, які формально є приватними, але фактично виконують політику країни-агресора.

Адвокат Дарина Кравчук зазначила, що це рішення є важливим кроком у національній судовій практиці, відкриваючи можливість для стягнення збитків з російських компаній, що перебувають на території ЄС.

«Це був дуже складний, але надзвичайно цікавий шлях. Попереду ще багато роботи, але це рішення є фундаментальним кроком до справедливості. Він відкриває нові можливості для українців отримати сатисфакцію за завдані рф збитки», – зазначає Дарина Кравчук.

Джерело: Господарський суд Дніпропетровської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *