Прокурори Офісу Генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт щодо співробітниці Міністерства юстиції України та її спільника. Їм інкримінують шахрайство та підбурювання до надання неправомірної вигоди.

Схема злочину
Слідство встановило, що головний спеціаліст Мін’юсту у червні 2024 року отримала від керівника аграрного підприємства 2 600 доларів США. Вона запевняла, що може змінити дату розгляду його скарги в Офісі протидії рейдерству та вплинути на її позитивне вирішення.
Згодом службовиця разом зі спільником запропонувала бізнесмену ще одну «послугу» – за 120 тисяч доларів США вона обіцяла внести дані про право користування земельними ділянками до реєстру нерухомого майна.
Затримання
Підозрюваних викрили під час передачі першої частини грошей – 30 тисяч доларів США.
Обвинувачені постануть перед судом за:
- Замах на шахрайство в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 190 КК України)
- Підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України).
Розслідування проводили слідчі ДБР за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
