ВРП тимчасово відсторонила суддю Шевченківського райсуду Полтави від здійснення правосуддя

8 липня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про тимчасове відсторонення судді Шевченківського районного суду міста Полтави Блажко Ірини Олексіївни від здійснення правосуддя строком на три місяці.

Суддю також позбавлено права на отримання доплат до посадового окладу на період відсторонення. Одночасно ВРП зобов’язала суддю пройти курс підвищення кваліфікації з питань суддівської етики та доброчесності у Національній школі суддів України. Після завершення навчання суддя має пройти кваліфікаційне оцінювання для підтвердження здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Національній школі суддів України доручено організувати проходження вказаного курсу підвищення кваліфікації в установленому порядку.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *