Інспектора митниці підозрюють у зловживанні службовим становищем під час розмитнення квадроциклів: збитки бюджету — майже 1 млн грн

Прокурори Київської міської прокуратури повідомили про підозру старшому державному інспектору Київської митниці у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, у свій вихідний день посадовець з’явився на роботу для оформлення митної декларації на імпорт партії квадроциклів, які ввозились на митну територію України компаніями-імпортерами, зареєстрованими в офшорних зонах.

Попри наявність очевидних ознак підробки поданих документів, посадовець свідомо проігнорував ризики та безпідставно застосував занижену ставку митного оподаткування. Унаслідок цього до Державного бюджету не було сплачено митні платежі на суму близько 1 млн гривень.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Територіального управління ДБР у м. Києві.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки