У Харківській області викрили 69-річну молодшу медсестру Чугуївського відділення бюро судово-медичної експертизи, яка систематично крала особисті речі загиблих українських військових.

Як працювала схема
За даними прокуратури та поліції, жінка викрадала з моргу мобільні телефони, ланцюжки, обручки та інші прикраси. Деякі кільця вона зрізала з пальців полеглих за допомогою плоскогубців. Викрадені речі здавала до ломбардів, отримуючи готівку.
Розслідування розпочалося після скарги дружини одного із загиблих воїнів, яка виявила зникнення обручки чоловіка після передачі тіла з моргу.
Обшуки та докази
Під час обшуку в підозрюваної виявили велику кількість ювелірних виробів і квитанції з ломбардів. Правоохоронці з’ясовують кількість потерпілих і перевіряють, чи могли бути причетні до злочинної діяльності інші співробітники моргу.
Жінці вже повідомлено про підозру.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
