Експосадовцю НАК «Нафтогаз України» повідомлено про підозру у зловживанні владою

Колишньому директору з енергоефективності та управління майном НАК «Нафтогаз України» повідомлено про підозру у зловживанні владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, посадовець умисно підписав договір оренди адміністративної будівлі у Києві ще до завершення ремонтних робіт. У результаті протягом трьох місяців працівники «Нафтогазу» не могли повноцінно користуватись офісом, а державному підприємству було завдано збитків на понад 26 млн грн, які були виплачені як орендна плата.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГСУ ДБР за оперативного супроводу ГУ «І» ДЗНД СБУ.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки