На Львівщині викрили реєстратора, який «приватизував» шлюз

Поліція Львівської області повідомила про підозру державному реєстратору, який незаконно передав у приватну власність гідроспоруду — шлюз у Яворівському районі.

Суть справи

У 2019 році посадовець однієї з сільських рад, зловживаючи повноваженнями, провів реєстрацію права приватної власності на шлюз, що регулює рівень води у місцевій водоймі. Це було здійснено всупереч вимогам законодавства та з метою отримання неправомірної вигоди.

Таким чином об’єкт вибув із власності громади, чим державі та місцевій раді було завдано збитків понад 115 тисяч гривень.

Юридична кваліфікація

Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 365-2 КК України («Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги»).

Санкція статті передбачає:

  • позбавлення волі до 3 років;
  • додатково — заборона обіймати певні посади або здійснювати певну діяльність строком до 3 років.

Подальші дії

Наразі вирішується питання про повернення шлюзу у комунальну власність. Досудове розслідування триває.

Джерело: Поліція Львівської області

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *