КНУ попередив першокурсників про можливе відрахування: деталі

Київський національний університет імені Тараса Шевченка відраховуватиме студентів-першокурсників, які протягом 10 робочих днів з початку навчального року не приступлять до занять.

Що відомо

Як повідомив заступник декана КНУ Затула, ця умова закріплена у договорах та контрактах, які підписують вступники під час зарахування. Відповідно, університет має законні підстави відраховувати тих, хто без поважних причин не з’являється на навчання.

Чому це важливо

Таке рішення пояснюється необхідністю підтримання навчальної дисципліни, а також контролю за фактичною кількістю студентів, які дійсно приступають до здобуття освіти. Водночас це дозволяє університету своєчасно виявляти “мертві душі” серед студентів і формувати реальні групи для навчання.

Джерело: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки