Служба безпеки України спільно з Національною поліцією викрили керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного у використанні підроблених документів для виїзду за кордон під виглядом службових відряджень.

Деталі справи
За даними слідства, у листопаді 2023 року та жовтні 2024 року посадовець незаконно перетинав державний кордон, використовуючи фейкові запрошення нібито від імені міжнародних корпорацій. У документах ішлося про участь у конгресах та конференціях у сфері міських інновацій. Насправді ж чиновник у цей час відпочивав у Іспанії та Італії.
На підставі цих підроблених документів Загуменному оформлювалися офіційні закордонні відрядження та виплати з державного бюджету. Загальна кількість днів, які він незаконно провів у так званих “робочих поїздках”, становить 18.
Правова кваліфікація
Дмитру Загуменному повідомлено про підозру у підробленні документів та службовому підробленні.
У СБУ підкреслили, що такі дії не лише завдали шкоди державному бюджету, а й підривають довіру суспільства до органів влади у воєнний час.
Джерело: Служба безпеки України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
