Уряд виділив 8,4 мільярда гривень на імпорт газу для населення

Уряд України ухвалив рішення виділити 8,4 млрд грн на імпорт природного газу для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону 2025–2026 років. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

Причина рішення

Свириденко зазначила, що через масовані російські удари по газовій інфраструктурі Україна тимчасово втратила частину власного видобутку.

«Це рішення — частина підготовки до зими в умовах обстрілів. Більше газу потрібно для стабільного проходження опалювального періоду. Закупівля додаткового ресурсу підвищить надійність постачання газу і тепла до українських домівок», — наголосила прем’єрка.

Контекст

Раніше заступник міністра енергетики Микола Колісник повідомив, що Україна буде змушена імпортувати обсяги газу, еквівалентні втраченому видобутку. Це необхідно для покриття внутрішніх потреб населення та комунальної сфери.

Таким чином, урядове рішення має забезпечити енергетичну безпеку країни в умовах триваючих атак РФ на критичну інфраструктуру.

Джерело: Прем’єр-міністр Юлія Свириденко

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *