Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили чоловікові чинної народної депутатки про підозру у легалізації майна, яке вона набула у незаконний спосіб, а також у приховуванні цього майна.

Слідство встановило, що в 2021–2022 роках народна обраниця набула понад 20 млн грн, які суттєво перевищували її законні доходи. Згодом ці кошти були передані чоловікові як позика, після чого він придбав домоволодіння на Одещині. Наразі родина мешкає у цьому маєтку.
Окрім того, декларації за 2023 рік ані депутатка, ані її чоловік не вказали дані про зазначений будинок і дві земельні ділянки, які вони використовують. Ці факти стали підставою для підозри в недекларуванні майна, а також у легалізації незаконно набутого майна.
Джерело: Національне антикорупційне бюро
