Мін’юст відновив функціонування реєстрів після кібератаки

20 січня 2025 року Міністерство юстиції України оголосило про відновлення роботи низки Єдиних та Державних реєстрів після масштабної кібератаки. Зокрема, тепер знову доступні:

  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно;
  • Державний реєстр обтяжень рухомого майна;
  • Автоматизована система виконавчого провадження;
  • Електронний реєстр апостилів;
  • Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту;
  • Автоматизована система “Банкрутство та неплатоспроможність”;
  • Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади”.

На період актуалізації даних про обтяження тимчасово обмежено доступ нотаріусів та держреєстраторів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Відновлення обміну даними:

  • Мін’юст поновлює електронну взаємодію із державними органами, що використовують дані цих реєстрів. Це включає ДПС, МВС, ДМС, ПФУ, Мінцифру, Держгеокадастр та ДПСУ.

    Найближчим часом на порталі та в застосунку Дія знову стануть доступними онлайн послуги, пов’язані із зазначеними реєстрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *