Першого заступника директора Департаменту КМДА підозрюють у підробці медичних документів

Київська міська прокуратура висунула обвинувачення першому заступнику директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації. Посадовцю закидають підроблення офіційних медичних документів та їх подальше використання (ч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України).

Слідство встановило, що у 2022 році чиновник звернувся до медичного закладу в Києві для проходження обстеження, необхідного для встановлення інвалідності. Однак лікарі не виявили у нього проблем зі здоров’ям.

Не маючи відповідного діагнозу, посадовець сфальсифікував офіційний бланк медичного закладу, використавши справжні реквізити, і вписав туди дані про серцеві захворювання. Пізніше він повторив обстеження, отримав небажаний висновок та знову підробив документ, дописавши потрібні показники.

Фальсифіковані документи були передані до спеціалізованої кардіологічної медико-соціальної експертної комісії, яка в результаті присвоїла йому II групу інвалідності до липня 2025 року.

Досудове розслідування продовжується, його здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в м. Києві за оперативного супроводу СБУ в Києві та Київській області.

Джерело: Київська міська прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *