ДСАУ відповіла на претензії суддів Дніпра: вони забезпечені всім необхідним

Під час розгляду питання щодо преміювання керівництва Державної судової адміністрації (ДСАУ), до Вищої ради правосуддя надійшов колективний лист від новопризначених суддів чотирьох судів Дніпра. У ньому йшлося про нібито неналежні умови для здійснення правосуддя.

У відповідь територіальне управління ДСАУ в Дніпропетровській області надало офіційні документи, в яких зазначено, що всі судді забезпечені всім необхідним.

Що відомо про ситуацію?

  • Ленінський, Самарський, Індустріальний та Бабушкінський районні суди Дніпра офіційно підтвердили, що їхні судді отримали робочі місця, техніку та меблі.
  • У Бабушкінському райсуді 10 суддів, відряджених із Донецької області, також забезпечені кабінетами та обладнанням.
  • Косметичний ремонт окремих приміщень судді проводили з власної ініціативи та за власний кошт.

Крім того, керівництво ДСАУ підкреслило, що ще 20 грудня 2024 року було направлено запит щодо потреб судів Дніпропетровщини. Відповідний запит від Бабушкінського районного суду надійшов 3 лютого 2025 року, і потреби будуть виконуватися в межах фінансування.

Остаточне узагальнення потреб судів області планують завершити до березня 2025 року.

Джерело: Державна судова адміністрація України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *