Львів’янина оштрафували на 17 тисяч гривень за видавання себе за співробітника СБУ

Франківський районний суд Львова визнав місцевого жителя винним у незаконному використанні ознак приналежності до Служби безпеки України. За це чоловік має сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Як зазначається у матеріалах справи №465/638/25, інцидент стався вранці 28 січня 2025 року. Патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz GLE 250d біля McDonald’s на вулиці Володимира Великого. Водій був одягнений у військову форму з розпізнавальними знаками СБУ, представився військовослужбовцем спецслужби та пред’явив посвідчення із написом «Служба безпеки України». Усередині документів також знаходилися пластикові картки «Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю».

Поліція встановила, що чоловік не має жодного стосунку до СБУ. За фактом правопорушення було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184-3 КУпАП.

Під час судового засідання обвинувачений визнав провину та просив не призначати суворого покарання. Суд, дослідивши всі обставини справи, ухвалив рішення про накладення штрафу у розмірі 17 тисяч гривень.

Постанова суду може бути оскаржена у встановленому порядку.

Джерело: Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *